Skip to main content

2022 Yılının Ödüllü Dijital Medya Ajansı ‘Creodive’

Ödüllü Dijital Medya Ajansı Creodive, 2018 yılından bu yana dek markalarının dijital ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Bu yolda markaların ihtiyaçlarını benimseyerek yola çıkmakla beraber onların dijitalde gören gözleri ve çıkan sesleri olmak adına faaliyetler yürütmektedir. Dijitalde başarıya ulaştırdığı markaların birer sektör öncüsü haline gelmelerine tanıklık etmektedir. Dijitalde yer alabilecek tüm alanlarda hizmet sağlayan ajans;

 • Web Tasarım Ajansı
 • SEO Hizmeti
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı (Logo, kartvizit, mail imza vs.)
 • Google Ads Reklamları

olarak birçok konuda uzman ekibiyle beraber destek vermektedir. Bu sayede markaların dijitalde marka bilinirliği elde etmelerine ve cirolarını artırmalarına yardımcı olmaktadır. Kreatif bakış açısına sahip olan ve marka sahiplerinin eksik yönlerini hızlıca tamamlayan Ödüllü Dijital Medya Ajansı Creodive, her geçen gün yeni bir rakiple karşılaşabilecek olan markaların farkını ortaya koymaları adına inovatif fikirler ortaya koymaktadır.

Ödüllü Dijital Medya Ajansı Creodive ile işbirliği içinde olan markalar, interaktif biçimde hedef kitlesine erişim sağlayabilirler. Dijitalin ne kadar büyük bir kanal olduğunu henüz bilmeyen ve buradaki potansiyeli görmeyen markaların zaman içerisinde büyük bir pişmanlık duyacakları aşikardır. Bu nedenle daima trendleri takip eden ve hedef kitlesiyle birlikte adım atan bir marka haline gelmek Ödüllü Dijital Medya Ajansı Creodive ile çok daha kolaydır.

ödüllü dijital medya ajansıDiamonds Of Turkey Awards | Yılın En İyi Dijital Medya Ajansı

Her biri kendi sektörünün önde gelen isimlerinden olan markaların davetli olduğu ödül gecesinde ‘Yılın En İyi Dijital Medya Ajansı Ve Sosyal Medya Ajansı Ödülü’ne sahip olan Creodive başarısını taçlandırmıştır. Ödül gecesini düzenleyen Des Medya Group tarafından yapılan organizasyon rüya gibi bir geceye imza atarak, tüm iş kollarının öncü isimlerini bir araya toplamıştır.

Ödül gecesi İstanbul’un en şık mekanlarından biri olan Portaxe davet salonunda yapılmış ve görkemli bir geceye ev sahipliği yapmıştır. Bu harika geceye iş, sanat, müzik, teknoloji, moda ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katılmıştır. Geceyi şenlendiren ve müzik alanında şahane işler başaran müzisyenler yer almıştır. Bu isimler arasında ‘Cem Belevi Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı Ödülü’ne, Bahadır Tatlıöz Müzik Onur Ödülü’ne , Gökçe Kırgız En İyi Çıkış Yapan Single Ödülü’ne , Enbe Orkestra Yılın En İyi Orkestra Ödülü’ne , Norm Ender Yılın Rap Sanatçısı Ödülü’ne , Tekir Yılın Çıkış Yapan Erkek Sanatçısı Ödülü’ne layık görülmüştür.

web tasarım ajansıEn başarılı modacılardan biri olan ‘Gülşah Saraçoğlu’ da gecede ‘Yılın En İyi Modacısı Ödülü’ne kavuşmuştur. Yeşilçamın en iyi oyuncularından ve efsane kötü adamlarından biri olan ‘Nuri Alço’ bu değerli gecede ‘Meslek Onur Ödülü’ne layık görülmüştür. Ece Gürsel ‘Yılın En İyi Kadın Sunucusu Ödülü’nü almıştır. Bu rüya gibi gecede yalnızca Türkiye’den değil, Dünya’nın birçok ülkesinden de ödül alan isimler yer almıştır. Almanya, Azerbaycan gibi ülkelerden katılım gerçekleştiren ve ‘Almanya’nın En İyi Güzellik Salonu’ ödülünü alan markalarda bulunmuştur.

Seray Sever ve Mert Palavaroğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Diamonds Of Turkey Awards ödül gecesinde Ödüllü Dijital Medya Ajansı Creodive, Ajans Başkanı Yunus Doğukan Oğlakcı ve ekibiyle beraber geceye katılım sağlamıştır. Geceye katılım sağlayan ekipte; Art Director Esma Elveren, SEO Uzmanı Yalçın Abacı, Başarılı Dijital Pazarlama Uzmanı Melih Can Çetinyalçın yerlerini almıştır.

Ajans Başkanı Yunus Doğukan Oğlakcı bu kıymetli ödülünü Mert Palavaroğlu tarafından sahneye davet edilerek almıştır. Sahnede ise heyecanı ve mutluluğu gözle görülen Yunus Doğukan Oğlakcı ‘Bu ödül dijitalde zirveye taşıdığımız markalarımızın izlerini taşıyor. Creodive Dijital Medya Ajansı bir ailedir, ben ailemle gurur duyuyorum.’ sözleriyle geceye damgasını vurmuştur. Yeni nesil bir ajans olan ve ‘Yeni bir jenerasyon tasarlıyoruz’ mottosuyla zihinlere kazınan Creodive, aslında bu ödülü bir aile gibi hareket ederek ve her adımı birlikte atarak aldığını nitelemiştir.

Gecenin sonunda Ödüllü Dijital Medya Ajansı Creodive ekibinin lideri olan Yunus Doğukan Oğlakcı ile röportaj gerçekleştirilmiştir. Gelecek hedeflerini ve şu sıralar üzerinde düşündüğü sosyal sorumluluk projelerinden bahseden Yunus Doğukan Oğlakcı, ‘Bizler yeni nesil bir ajansız ve akla gelebilecek tüm fikirleri üretmek, markalarımız adına düşünüp çalışmak, dijitalin iş yükünü tamamiyle üstlenmek bizlerin aşkla yaptığı bir iş.’ sözlerini dile getirmiştir.

sosyal medya ajansıÖdüllü Dijital Medya Ajansı Ve Sosyal Medya Ajansı

Günümüzde hızlıca kendini geliştiren ve gelişimi sürekliliğe dayanan teknolojik yeniliklerin bireylere ve markalara sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajları olumlu değerlendirmek ve markaların ihtiyaçlarına yönelik şekillendirmek önemlidir. Daha verimli bir hizmet sağlamak, çok yönlü iletişim kurabilmek, müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak ve bu verileri ölçümlemek tamamen dijital başarının sırrıdır.

Bir markanın geleneksel medya faaliyetleri üzerinden edinebileceği kazançlar, dijitale önem vererek elde edebileceği kazançların yanında çok küçük rakamlarla ifade edilebilmektedir. Bu noktada profesyonel ve ödüllü dijital medya ajansı ile çalışmak markaların en akılcı seçimi olacaktır. Creodive Web Tasarım Ajansı, birçok marka için 360 derece hizmet vermektedir ve gözle görülür başarı tablolarına imza atmaktadır. Markaları arasında Powertech ve Nuha Beton Prekast gibi kendi pazarının öncü isimleri bulunmaktadır.

Powertech Sport, Sporcu Gıdaları üretimini ve satışını gerçekleştiren popüler bir markadır. Kurumsal kimlik tasarımı, ürün ambalaj tasarımları, web tasarım ajansı ve sosyal medya ajansı olarak tüm dijital ayaklarını üstlenen Creodive Dijital Medya Ajansı, aslında markanın elde ettiği dijital başarının altında yatan en büyük faktördür. Her markası için bu denli özenli ve verimli çalışan bir ekibe sahip olan Creodive, Yılın En İyi Dijital Medya Ajansı Ve Sosyal Medya Ajansı Ödülü’ne sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yılın En İyi Dijital Medya Ajansı Ve Sosyal Medya Ajansı Creodive ile iletişime geçmek ve çalışmalarına göz atmak için web sayfasını yada sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/creodive/

 

 

One Comment

 • Yalçın Çoşkun dedi ki:

  Creodive’nin dijital medya hizmetleri arasında web tasarımı, içerik pazarlaması, SEO optimizasyonu, dijital reklamcılık ve marka stratejileri gibi alanlar bulunuyor. Bu kaynak, ajansın uzman ekibinin müşterilerin ihtiyaçlarını anlama ve onlara özelleştirilmiş çözümler sunma konusundaki başarısını vurguluyor.

  Sosyal medya hizmetleri açısından Creodive, organik büyüme stratejileri, içerik yönetimi, sosyal medya reklamcılığı ve etkileşim analizi gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. Ajansın, müşterilerin hedef kitleleriyle etkileşim kurmalarına ve markalarını sosyal medya platformlarında güçlendirmelerine yardımcı olduğu belirtiliyor.

  Creodive’nin ödülleri ve başarıları da bu kaynakta yer almaktadır. Yılın ödüllü dijital medya ajansı ve sosyal medya ajansı olarak kabul edilmesi, ajansın kaliteli hizmetleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıyla elde edilen bir başarıdır.

Leave a Reply

If you want to leave a review, please Login or Register first.

creodive-iletisim-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Telefon
creodive-whatsapp-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Whatsapp
creodive-teklif-olustur-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Teklif Al
kreatif-calismalarimiz-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Projeler