Skip to main content

Kreatif Ekibimiz

Sizlere profesyonel hizmet sağlayan kreatif ekibimize merhaba deyin.

yunus doğukan oğlakcı

Yunus Doğukan OĞLAKCI

Ajans Kurucusu ve Başkanı

Merhaba, Ben Doğukan.
Kurucusu olduğum Creodive ajansında aynı zamanda başkanlık görevimi sürdürmekteyim. Web tasarımı, kartvizit tasarımı, sosyal medya reklamları, logo tasarımları vs. birçok alanda uzman ekibimle beraber hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için daima yenilikçi düşünce yapımızla modern ve etkileyici tasarımlar üretmekteyiz. Dijital Dünya’da sizlere rehber olmaktan mutluluk duyarız. Biz “Creodive Ekibi” olmaktan çok “Creodive Ailesi”yiz..
elif ceren

Elif

JR. Web Developer

Merhaba ben Elif Ceren. Yıldız Teknik Üniversitesi Web tasarım bilgisayar programcılığı mezunuyum. Web tasarım üzerine müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi ve işimi layığıyla yapmayı kendime ilke edinirim. Creodive ailesine elimden gelen her şeyi katmaya hazırım.
remini20210922111556907

Esma Elveren

Marka Direktörü

Merhaba, Ben Esma.
Yeni Medya Ve İletişim Bölümü Lisans programı mezunuyum. Bölümümün bana sunduğu iş olanakları arasından görsel tasarım, metin yazarlığı ve video animasyon çalışmalarına yoğun ilgi duymaktayım. Bu projelerde üzerinde iş faaliyetleri yürütmekteyim. Eşi benzeri olmayan bir ekibe dahil olduğum için de gururluyum..
whatsapp image 2024 02 16 at 11.08.23

Burak A.

Kreatif Direktör

Merhaba! Ben Burak.
Yaratıcı düşünceyi ve sanatı birleştirerek benzersiz ve etkileyici görsel deneyimler yaratmaya adanmış bir kreatif direktörüm. Sanat dolu tutkum hayatımın her alanına nüfuz etti. Kreatif süreçlerin her aşamasında, başta marka kimliği olmak üzere, reklam kampanyaları, dijital içerikler ve etkileşimli deneyimler gibi çok çeşitli projelerde deneyim sahibiyim. Sanat, teknoloji ve pazarlama alanlarında birleşen bir vizyonla, müşterilerin hedeflerini ve marka kimliklerini en iyi şekilde yansıtmak için özgün ve yenilikçi yaklaşımlar geliştiriyorum. Her projeye duygusal bir bağ kurarım ve her aşamada titizlikle çalışarak, sonuç odaklı ve tatmin edici sonuçlar elde etmeyi hedeflerim.
yalçın abaci

Yalçın ABACI

Digital Marketing Data Analysis Specialist

Merhaba, Ben Yalçın.
Creodive Dijital Medya Ajansının kurucu ortağıyım, SEO ve Dijital Pazarlama alanlarında uzmanlık sahibiyim. Markalara 360 derece hizmet vermek adına yetkinlikleriyle yerel ve küresel markaların tüm iş süreçlerine dahil olmaktan mutluyum. Müşteri ilişkileri ve iş geliştirme departmanlarında birçok markanın dijital stratejilerilerini üstlenmekteyim. Ekipçe elde ettiğimiz verileri markaların gelecek hedeflerine göre şekillendirmekteyiz.
img 5186

Mrs.Dark

Motivation Manager

Merhaba, Ben Prenses Dark.
Görevim yaramazlık yapmak, ofisi birbirine katmak ve toplantı masalarında zıplamak! Bir de beni dışarı çıkarın diye ağlamak. Gün içerisinde ‘dark dur kızım, dark otur kızım’ cümlelerini sık sık duysamda pek umursamam. Yine de beni çok sevdiklerini biliyorum ve ben de onları çok seviyorum.
creodive-iletisim-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Telefon
creodive-whatsapp-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Whatsapp
creodive-teklif-olustur-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Teklif Al
kreatif-calismalarimiz-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Projeler