Skip to main content

Kreatif Ekibimiz

Sizlere profesyonel hizmet sağlayan kreatif ekibimize merhaba deyin.

yunus doğukan oğlakcı

Yunus Doğukan OĞLAKCI

Ajans Kurucusu ve Başkanı

Merhaba, Ben Doğukan.
Kurucusu olduğum Creodive ajansında aynı zamanda başkanlık görevimi sürdürmekteyim. Web tasarımı, kartvizit tasarımı, sosyal medya reklamları, logo tasarımları vs. birçok alanda uzman ekibimle beraber hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için daima yenilikçi düşünce yapımızla modern ve etkileyici tasarımlar üretmekteyiz. Dijital Dünya’da sizlere rehber olmaktan mutluluk duyarız. Biz “Creodive Ekibi” olmaktan çok “Creodive Ailesi”yiz..
melih creodive

Melih Can ÇETİNYALÇIN

Co Founder

2013-2017 Beykent Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde okudu ardından Performans Marketing Reklamları yönetmek üzere 7 farklı ajansta çalışarak 100 lerce başarı hikayesine imzasını attı.
remini20210922111556907

Esma Elveren

Marka Direktörü

Merhaba, Ben Esma.
Yeni Medya Ve İletişim Bölümü Lisans programı mezunuyum. Bölümümün bana sunduğu iş olanakları arasından görsel tasarım, metin yazarlığı ve video animasyon çalışmalarına yoğun ilgi duymaktayım. Bu projelerde üzerinde iş faaliyetleri yürütmekteyim. Eşi benzeri olmayan bir ekibe dahil olduğum için de gururluyum..
tuncay

Tuncay Sukan

Full Stack Developer

Merhaba ben, Tuncay.
Igor Sikorsky Kiev Politeknik Enstitüsü Bölümü Lisans Programı mezunuyum.
Kariyer yolculuğum boyunca Proje Yöneticiliği, Takım Liderliği ve Backend Developer pozisyonlarında yer aldım. Yazılım alanında Laravel, Nodejs, React.js , Vue.js , Flutter, WordPress, Opencart ve Jomla teknolojilerini kullanmaktayım. Öğrendiklerimi iş hayatıma taşımak ve her zaman daha iyisini başarmak için çabalamaya devam ediyorum. Creodive Ailesine dahil olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum.
seli nil 1

Selin Nil Didin

Jr. Graphic Designer

Merhaba ben, Selin Nil Didin.
Haliç Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü Önlisans Programı mezunuyum.
Eğitim hayatım boyunca tasarıma dair birçok bilgi edindim ve kendimi geliştirdim. Öğrendiklerimi iş hayatıma taşımak ve her zaman daha iyisini başarmak için çabalamaya devam ediyorum. Ekibimizin en yeni
üyesiyim. Creodive Ailesine dahil olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum.
yalçın abaci

Yalçın ABACI

Digital Marketing Data Analysis Specialist

Merhaba, Ben Yalçın.
Creodive Dijital Medya Ajansının kurucu ortağıyım, SEO ve Dijital Pazarlama alanlarında uzmanlık sahibiyim. Markalara 360 derece hizmet vermek adına yetkinlikleriyle yerel ve küresel markaların tüm iş süreçlerine dahil olmaktan mutluyum. Müşteri ilişkileri ve iş geliştirme departmanlarında birçok markanın dijital stratejilerilerini üstlenmekteyim. Ekipçe elde ettiğimiz verileri markaların gelecek hedeflerine göre şekillendirmekteyiz.
img 5186

Mrs.Dark

Motivation Manager

Merhaba, Ben Prenses Dark.
Görevim yaramazlık yapmak, ofisi birbirine katmak ve toplantı masalarında zıplamak! Bir de beni dışarı çıkarın diye ağlamak. Gün içerisinde ‘dark dur kızım, dark otur kızım’ cümlelerini sık sık duysamda pek umursamam. Yine de beni çok sevdiklerini biliyorum ve ben de onları çok seviyorum.
creodive-iletisim-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Telefon
creodive-whatsapp-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Whatsapp
creodive-teklif-olustur-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Teklif Al
kreatif-calismalarimiz-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Projeler