Web Tasarım Ajansı

Bir web sitesi tasarlamak, uçtan uca bir kullanıcı yolculuğu oluşturmak anlamına gelir.

Doğru bir plan, iyi bir hikaye ve ilham verici dokunuşlar gerekir. Projenizi bir web siteniz olsun diye değil, potansiyel müşterilerinizi de işin içine katarak dijital pazarlama hedefleri doğrultusunda kurguluyoruz.

Her dijital pazarlama platformlarına uyum sağlayan en güncel işlerin atölyesine şimdi hoş geldiniz.

Web Tasarım hizmeti dijital dünyanın en temelini oluşturan ve sizi uçtan uca her kitleye ulaştıracak ana noktadır. Tabi bu markaların web sitesine bakış açısı ile doğru orantılıdır. Biz bu bakış açısını kırmaya başlayan kreatif yaşamı benimsemiş dijital uzmanlardan oluşan bir ekibiz.

REFERANSLARIMIZI İNCELEMEK İSTERMİSİNİZ ?
Günümüz teknolojisi ve yaşam koşullarını göz önünde bulundurduğunuzda web aramalarının hayatımızın her noktasında olduğunu söyleyebiliriz. Gelişmekte olan dünyaya uyum sağlamak ve kitlenizi bu uyumla bağdaştırmakta bir o kadar önemlidir. Kreatif bir web site tasarımı ise bu işin çekirdeği olmakla birlikte, size bu kitleye ulaşabilmenize fayda sağlayacak en önemli anahtardır.

Web Tasarım ve Geliştirme Ajansı

Herkes bir web sitesi kurabilir. Evet, arama hacimleri geliştikçe ihtiyaçlar arttığı gibi, çözüm sağlayıcı dokümanlar da aynı oranda gelişmeye başladı. Bu durumdan etkilenmeyen bir sektör var mıdır? Nadir diyebiliriz. Web site tasarımı içinde aynı şekilde, herkes kurabilir yapabilir. Ama, sizi marka olarak nasıl yansıtabilir? Potansiyel kitlenize etkileşim sağlarken ne kadar prestij kazandırabilir? düşünmekte fayda var.

Creodive Web Tasarım Ajansı, Güvenilirliği ön planda tutan, kilit mesajlara önem veren, harekete geçirici eylemler için aksiyon alan ve potansiyel müşterileri dönüşüme çevirecek stratejik ve ilgi çekici deneyimler geliştirir. Yani sadece bir web sitesi yapmıyor, dijital ofisinizi işiniz için geliştirip pazarlama faaliyetlerinize göre planlıyoruz.

Araştırma ve Strateji

Bizim yaklaşımımızda şansa ihtiyaç duyacağımız tahminler yok. Araştırma ve buna dayalı analizler ile stratejiler geliştiriyoruz. Sektör ve rekabet ortamında değişiklikler yapmak, müşteri ve rekabet ortamının sağlam bir şekilde kavranmasını gerektirir. Bunun için tek çalışmıyoruz, bir takım olarak sizden doğru bilgiler alıp, marka ve kitle hedefine göre geçmiş değerlendirmenizi de yapıp çalışmayı buna göre ele alıyoruz.

Tüm bunlar doğrultusunda hedef kişilere, kullanıcı akışına, içerik planınıza ve marka değerine göre doğrudan bilgilendirici bir planlama oluştururuz.

Tasarım Mesajlarınızı Yönlendirmez

Sitenizin tasarımı kitlenizi mesajlar ile yönlendirmez. Sadece Görsel düzeni sağlar. Doğru mesaj ve yönlendirmeler içerik ile gerçekleşir. Doğru metin kullanım oranı, görsel seçimleri ve gerçek veriler sunmak ya da sunmamak, dönüşüm değerinizi doğrudan etkileyecektir.

Kreatif tasarımı besleyen en önemli etkenlerden biri de sağlayacağınız içeriğin tasarımla uyumlu olmasıdır. Bir bütünü yansıttığınız takdirde içerik ve dekorasyon büyüleyici ve akışı bol olan bir kullanıcı deneyimi getirebilir.

Doğru Zaman

Markanız ya da ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir ürün, hizmet veya diğer detaylar için dijital varlığına etki edebileceğiniz en doğru andasınız. Bugün bizimle iletişime geçerek size neler katabileceğimizi anlatmamıza izin verin.

Web Tasarım Teklifi almak ya da öncesinde detaylı bilgi edinmek için bize ulaşın.

    Web sitenizin görünür olması gerekiyor – Görünür derken, Google gibi arama motorlarını kastediyoruz. Çevrimiçi deneyimlerin% 90’ından fazlası bir arama motoruyla başlar, bu nedenle web sitenizin en iyi arama motoru optimizasyonu (SEO) uygulamaları için optimize edilmesi gerekir. Bizi seçtiğinizde, SEO için optimize edilmiş bir web sitenizin olması garantilidir.
    Web sitenizin mobil uyumlu olması gerekiyor – ABD’deki tüm çevrimiçi trafiğin % 57’si artık akıllı telefonlardan ve tabletlerden geliyor ve kullanıcıların % 57’si kötü tasarlanmış bir mobil site ile bir işletmeyi önermeyeceklerini söylüyor. Bu yüzden bizimle mobil uyumlu siteye geçiş yapın.
    Web sitenizin güvenli olması gerekiyor – Veri ihlalleri ve saldırıya uğramış tüketici bilgileri son zamanlarda tartışılan önemli konulardandır. Web sitenizin, kullanıcıların kişisel bilgileri (yalnızca bir telefon numarası ve e-posta adresi olsa bile) doldurabileceği herhangi bir yeri varsa, güvenli olması gerekir. Google ayrıca, arama sonuçlarında güvenli web sitelerine öncelik verir. Gerekli tüm güvenlik altyapılarını sizin için sağlıyoruz.
    Web sitenizin hızlı olması gerekiyor – Web sitesi ziyaretçileri, sitenizde eylemlerin üç saniyenin altında olduğunu görmelidir. Değilse, bunların% 40’ı ayrılacak ve başka bir web sitesine gidecektir. Bir saniyelik gecikme bile, dönüşümlerde% 7’lik bir azalmaya neden olabilir.

    Creodive olarak dijital varlığınızı oluşturmanıza ve fark yaratmanıza yardımcı olacak çeşitli profesyonel web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sadece harika görünmeyecek, hem siz hem de müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir web sitesi tasarımına sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. On yıldan fazla deneyimi olan ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolaylıkla analiz ederek, kaliteli iş ve sürekli destek sunuyoruz.