Web Tasarım Hizmetleri

Web siteniz tartışmasız olarak sizin en önemli pazarlama varlığınızdır ve eğer işinizi büyütmüyorsa, yeni bir sitenin zamanı gelmiştir. Web sitenizin ne kadar önemli olduğunu anlamak için, bazı verilere değinmemizde fayda var.

Çevrimiçi deneyimlerin % 93’ü bir arama motoruyla başlar.
Tüketicilerin % 63’ü, öncelikle sizi bulmak ve sizinle bağlantı kurmak için şirketinizin web sitesine giriş yapmaktadır.
İnsanların % 48’i bir web sitesinin tasarımının bir işletmenin güvenilirliğine karar vermede bir numaralı faktör olduğunu söylemektedir.

Günümüzün iş dünyasının dijital ortamında, her şirketin bir web sitesine ihtiyacı vardır. Web siteniz mobil uyumlu değilse, güncelliğini yitirmişse, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmüyorsa, süreci kolaylaştıran bir şirketten profesyonel web sitesi tasarım hizmetlerine ihtiyacınız var demektir.

Hemen Teklif Ver

Web sitenizin görünür olması gerekiyor – Görünür derken, Google gibi arama motorlarını kastediyoruz. Çevrimiçi deneyimlerin% 90’ından fazlası bir arama motoruyla başlar, bu nedenle web sitenizin en iyi arama motoru optimizasyonu (SEO) uygulamaları için optimize edilmesi gerekir. Bizi seçtiğinizde, SEO için optimize edilmiş bir web sitenizin olması garantilidir.
Web sitenizin mobil uyumlu olması gerekiyor – ABD’deki tüm çevrimiçi trafiğin % 57’si artık akıllı telefonlardan ve tabletlerden geliyor ve kullanıcıların % 57’si kötü tasarlanmış bir mobil site ile bir işletmeyi önermeyeceklerini söylüyor. Bu yüzden bizimle mobil uyumlu siteye geçiş yapın.
Web sitenizin güvenli olması gerekiyor – Veri ihlalleri ve saldırıya uğramış tüketici bilgileri son zamanlarda tartışılan önemli konulardandır. Web sitenizin, kullanıcıların kişisel bilgileri (yalnızca bir telefon numarası ve e-posta adresi olsa bile) doldurabileceği herhangi bir yeri varsa, güvenli olması gerekir. Google ayrıca, arama sonuçlarında güvenli web sitelerine öncelik verir. Gerekli tüm güvenlik altyapılarını sizin için sağlıyoruz.
Web sitenizin hızlı olması gerekiyor – Web sitesi ziyaretçileri, sitenizde eylemlerin üç saniyenin altında olduğunu görmelidir. Değilse, bunların% 40’ı ayrılacak ve başka bir web sitesine gidecektir. Bir saniyelik gecikme bile, dönüşümlerde% 7’lik bir azalmaya neden olabilir.

Creodive olarak dijital varlığınızı oluşturmanıza ve fark yaratmanıza yardımcı olacak çeşitli profesyonel web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sadece harika görünmeyecek, hem siz hem de müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir web sitesi tasarımına sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. On yıldan fazla deneyimi olan ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolaylıkla analiz ederek, kaliteli iş ve sürekli destek sunuyoruz.