Logo Tasarım Ajansı

Hayal Edilenlerden Daha İyisi Kreatif Bir Bakış İster!

Logo tasarımı bir vektörel çalışmadan daha fazlasını ifade eder; Markanızın kimliği,
bıraktığı iz ve akılda kalıcı olmasıyla bilinç altına işlenmek…

Sizi benzersiz kılacak ve bunu anlatacak düzeyde tasarlamak, Ülke çapında yada global pazarda daha büyük kitleye mesajınızı ve imajınızı iletmek konusunda kaliteli bir iş için aynı oranda analiz ve detaylar tasarlamak gerekir.

Tasarlamak, maliyetten daha çok fazlası demektir. Yani bu büyük tasarım pazarında daha uygun maliyetlerle çözüm sağlayabilir yada kaliteye ve size özgün tasarımlar ile markanıza değer katabilirsiniz. Tercih noktasında maliyet ve zaman etkeni göz önünde olsa da, uzun vade de kaliteyi getirecek en büyük etkeni görmezden gelmemelisiniz. Kısacası, Creodive Deneyimi ile yerel yada global pazarlarda marka kimliğinizi daha prestijli hale getirebilirsiniz.

Marka Kimliğinizin Tasarım Süreci

Logo Tasarım Süreçleri

Creodive kreatif tasarım ekibimiz öncelikle size kusursuz bir logo tasarımı için gerekli bilgileri almak için iletişime geçiyor ve mutlu bir süreçe girmiş oluyoruz.

Keşif

Ürün yada hizmetinizin; faydaları, müşterileriniz ve stratejik hedefleriniz hakkında bildiğiniz her şeyi öğreniyor ve araştırıyoruz. Sektör hakkında geniş bir analiz yaparak sizi rekabette ayrı bir noktaya koyacak marka stratejileri geliştiriyor ve uygulama planı çıkarıyoruz.

Rekabet Analizi

Ekibimiz, hizmetinizin ve markanızın konumunun rakiplerinize göre nasıl olması gerektiğini anlamak için pazarı araştırır. Rekabet analizi, satış noktası konumlarının değerlendirilmesi ve istediğiniz sonuçları elde eden diğer başarılı şirketleri ele alır. Rakiplerinizden farklı ve daha iyi olarak öne çıkmak önemlidir. Amacımız, grafik tasarımınızın hemen dikkat çekmesini sağlamak ve potansiyel kitleyi müşteriye dönüştürmektir.

Marka Tasarım Stratejisi

İlk iki adımın ardından logo tasarımı için stratejik plan hazırlıyoruz. Bu, tasarım stratejisi, baskı ve tasarım şablonları, boyut, yapılandırma, stil, tutum, renk, illüstrasyon ve tüm bu unsurların nihai marka tasarımında nasıl bir araya gelebileceği kararlarını içerir. Strateji hedef müşterinize özel önem vererek daha etkili olması için geliştirilir.

Yaratıcılık

Marka kimliğini yansıtacak bir anahtar slogan olmazsa olmazdır. En iyi metin kısa, büyüleyici ve hizmetin benzersiz değerini ve farklılaştırıcı unsurlarını anında aktarır. Grafik tasarımda gözlemlenen bilgiler dikte edilebilecek uyum düzenlemesine özel dikkat gösterilmektedir.

Tasarım Süreci

Bu adım her şeyin bir araya geldiği aşamadır. Marka kimliğinizi tasarlayan ekibimiz, seçim yapabileceğiniz birçok tasarım stili oluşturur. Onayınızdan geçen tasarım, diğer stil seçeneklerinden öne çıkan önemli detaylar ile gerektiğinde harmanlanabilir. En iyisine ulaşmak için kombinasyonlardan taviz vermeyiz. Tasarlanan taslakları tasarım ekibi ile inceleyerek fikir alışverişi yapabileceksiniz.

Onay Süreci

Karar verilen çalışmanın talep edilen tüm formatları sizler ile paylaşılır ve marka kimliğiniz kullanıma hazır hale getirilir.

Logo en sade haliyle bir işletmeyi diğer işletmelerden ayıran markayı, harf, simge (görsel veya çizim) veya her ikisinin birden kullanıldığı özgün çizimlere denir

Anonim

Siz de markanızı sosyal medyanın gücüyle tanıştırın!

Uzmanlarımız dan detaylı raporlama ve teklif alabilirsiniz bizimle iletişime geçiniz.

    Profesyonel Logo Tasarımlarından Sadece Bazıları

    Logo Tasarımı firmanız için sizi ileriye taşıyacak olan bir kimliktir.Kurumsal vizyonunuzu taşıyan güçlü bir logo tasarımına bugün sahip olabilirsiniz.

    Kreatif Kurumsal Logo Tasarımına Sahip Değilmisiniz ?