Skip to main content
https://www.youtube.com/watch?v=HGNrRuzGEGQ

Sosyal Medyada, Kreatif  Zirvesine Ulaştık!

Bizler, Creodive Dijital Medya Ajansı olarak birer aileyiz ve elde ettiğimiz bu başarıyı taçlandırmış olmakla gurur duyuyoruz. 2022 Yılının En İyi Sosyal Medya Ajansı kategorisinde aldığımız bu ödül, dijitalde zirveye taşıdığımız markalarımızın izlerini taşıyor. İnovatif bir ajans olan ve ‘Yeni bir jenerasyon tasarlıyoruz’ mottosuyla zihinlere kazınan ekibimiz, dijitaldeki yolculuğunuzun daimi takipçisidir.

Ödül Töreni Tanıtım Videosu

Yaratıcılık yolunda ilerleyen Creodive, bu yolun yokuşlarını zorlayan, yeniliğe kucak açan ve sınırlarda gezinen bir kreatif ajanstır. Fabrikasyon işlerden sıkılan bizler, sınırlarda gezinmekle kalmayıp, bu sınırların ötesini görebilenleriz! Peki biz kim miyiz? Markalaşma sürecini 2017’de tamamlayan, yatırımlarını en doğru şekilde planlayan, işi sahiplenen, benimseyen ve tüm bunları yaparken de sorumluluk bilincini yitirmeyen bir ajansız. Biz sizin bakan değil, gören gözünüz olmaya geldik. Sadece duyan değil, duyduğunu anlamlandıran kulağınız olmaya geldik. Creodive olarak hisleriniz, duyularınız olmaya geldik! Markanıza en uygun çözümleri kreatif süzgecinden geçirerek sunan Creodive görev bilincinden asla uzaklaşmaz. “Profesyonellik”, yürüdüğümüz yolda çantamızdan hiç eksik etmediklerimizdendir. Bize eşlik edenler arasında ‘deneyim’, ‘yenilik’, ‘teknoloji’ ve ‘istekleriniz’ de vardır. Peki siz bu yolculukta bizimle yürümek ister misiniz?

Yunus Doğukan OĞLAKCIAjans Başkanı

İNOVATİF KREATİF FİKİR ATÖLYESİ

“Profesyonel olmak sadece yaptığın işi en iyi şekilde yapmak değildir! İşi sahiplenmek,benimsemek ve tüm bunları yaparken sorumluluk bilincini yitirmemektir”

creodive-iletisim-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Telefon
creodive-whatsapp-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Whatsapp
creodive-teklif-olustur-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Teklif Al
kreatif-calismalarimiz-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Projeler