Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı hedef kitleniz için hazırlıyoruz!

Sosyal medya yönetimi, tüm çevrimiçi etkileşimlerinizi ve tanıtımınızı Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Snapchat, YouTube ve Pinterest gibi sosyal medya kanallarında yönetme sürecidir. Ayrıca, kitlenizle etkileşim kurmayı, erişimi ve görünürlüğü artırmak için yen fırsatlar aramayı da içerir.

Teklif Alın
Sosyal medya aracılığıyla takipçilerle buluşmak her zamankinden daha önemli. Müşteriler, Twitter, Facebook, Snapchat ve daha fazlası ile markalarla etkileşime girder ve hızlı yanıtlar ve profesyonellik beklerler. Her ne büyüklükte bir işletmeniz olursa olsun sosyal medyanızın profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesi değerlidir.

Sosyal Medya Yönetimi Avantajları

Sosyal medya yönetim araçları ve hizmetleri, pazarlamayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve iyi yönetildiği vakit olumlu sonuçlar artar. Sosyal medya yönetim araçları ve hizmetleri, pazarlama çalışmalarınızı canlandıracak ve şirketinizi hedef kitlenizin önüne geçirecek yararlı faydalar sunacaktır.

Creodive Ekibi Sosyal Medya Yönetiminde Sizin İçin Neler Yapar?

Gün içerisinde yoğun saatlerde mesaj göndermeyi hatırlamak yerine, mesajlarınızı önceden planlayarak, önceden yükleyerek. takipçilerinize ulaşmayı sağlar.
Kitlenizi analiz ederek, sizi kimin takip ettiğini, nereden geldiklerini ve işinizden ne istediklerini açıklayan derinlemesine analitik sağlarız.
Müşterilerinizin sosyal medya üzerinden şirket hakkında bilgi alması ve sadık müşteriniz olmasını kolaylaştırırız. Dijital mecrada markanızın saygınlığını arttırırız.

Bunları sağlamak için adım adım neler yapıyoruz sorusunun cevabına gelince;

 • Sosyal medya hesaplarınızı adınıza en uygun biçimde alıyoruz.
 • Gerekli altyapı düzenlemelerini tamamlıyoruz.
 • Sayfa tasarımlarını markanıza uygun şekilde hazırlayarak onayınıza sunuyoruz.
 • Hedef kitlenizi tahlil edip ona uygun içerikler hazırlayıp görsel ve video aşamalarına geçiyoruz.
 • Rakiplerinizi düzenli olarak takip ederek rakip analiz dosyalarını hazırlıyoruz.
 • Haftalık ve aylık raporlamalar yaparak markanızın durumunu ve gelecek stratejilerini size sunuyoruz.

Siz de markanızı sosyal medyanın gücüyle tanıştırın!

Uzmanlarımız dan detaylı raporlama ve teklif alabilirsiniz bizimle iletişime geçiniz.

  Web sitenizin görünür olması gerekiyor – Görünür derken, Google gibi arama motorlarını kastediyoruz. Çevrimiçi deneyimlerin% 90’ından fazlası bir arama motoruyla başlar, bu nedenle web sitenizin en iyi arama motoru optimizasyonu (SEO) uygulamaları için optimize edilmesi gerekir. Bizi seçtiğinizde, SEO için optimize edilmiş bir web sitenizin olması garantilidir.
  Web sitenizin mobil uyumlu olması gerekiyor – ABD’deki tüm çevrimiçi trafiğin % 57’si artık akıllı telefonlardan ve tabletlerden geliyor ve kullanıcıların % 57’si kötü tasarlanmış bir mobil site ile bir işletmeyi önermeyeceklerini söylüyor. Bu yüzden bizimle mobil uyumlu siteye geçiş yapın.
  Web sitenizin güvenli olması gerekiyor – Veri ihlalleri ve saldırıya uğramış tüketici bilgileri son zamanlarda tartışılan önemli konulardandır. Web sitenizin, kullanıcıların kişisel bilgileri (yalnızca bir telefon numarası ve e-posta adresi olsa bile) doldurabileceği herhangi bir yeri varsa, güvenli olması gerekir. Google ayrıca, arama sonuçlarında güvenli web sitelerine öncelik verir. Gerekli tüm güvenlik altyapılarını sizin için sağlıyoruz.
  Web sitenizin hızlı olması gerekiyor – Web sitesi ziyaretçileri, sitenizde eylemlerin üç saniyenin altında olduğunu görmelidir. Değilse, bunların% 40’ı ayrılacak ve başka bir web sitesine gidecektir. Bir saniyelik gecikme bile, dönüşümlerde% 7’lik bir azalmaya neden olabilir.

  Creodive olarak dijital varlığınızı oluşturmanıza ve fark yaratmanıza yardımcı olacak çeşitli profesyonel web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sadece harika görünmeyecek, hem siz hem de müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir web sitesi tasarımına sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. On yıldan fazla deneyimi olan ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolaylıkla analiz ederek, kaliteli iş ve sürekli destek sunuyoruz.