Skip to main content

SmartUp Partners : Finansal Danışmanlık

Yatırımcıların işini kolaylaştıracak yepyeni bir girişim fikriyle ortaya çıkan SmartUp Partners firmasının, 2021 senesinde temelleri atılmıştır. Stratejik ve finansal danışmanlık hizmeti sunan firma, müşterilerini direkt olarak paydaş düzeyinde görmektedir. Onlar için en iyi yatırım seçeneklerini araştırıp bularak, anlaşma süreçlerini hızlandırmaktadır. Küçük ölçekli şirketlerin büyümesine, büyük şirketlerinde daha yüksek basamaklara ulaşmasına öncülük etmektedir. Yatırımcıların iş yükünü oldukça minimum seviyeye indiren bu harika girişim, kaliteli işlere imza atmaktadır. SmartUp Partners kurucu ortakları çeşitli sektörlerde yıllarca sektör tecrübesi elde etmiş ve küresel çapta yetenekli olan profesyonellerden oluşmaktadır. Müşteri portföyü başlangıçtan ölçekli işletmelere kadar gelecek vaat eden şirketleri içermektedir.

smartup partners

‘SmartUp Partners’ Hangi Hizmetleri Veriyor?

  • Stratejik Danışma

Birleşme ve satın alımlar, özel yatırımlar, ilk halka arzlar ve farklı işlemler için stratejik danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Müşteri kitlesinin stratejik anlaşmalar ve ortaklıklar kurmasına olanaklar sunmaktadır. Sizin için ortak seçimini yapmaktadır ve iş planlamanızı düzenleyerek geliştirmektedir. Bu süreçlerde bağlantılar kurarak, kolaylık yaratmaktadır.

  • Kurumsal Finans Ve Birleşme/Satın Alma Danışma

Şirketlerin hayallerine ulaşabilmeleri için satın alma işlemlerini gerçekleştirmelerine ve sonuca ulaştırmalarına yardımcı olmaktadır. Satın alma tarafında finansal danışmanları olarak, hedef bulma ve eleme kısmından bitişe kadar M&A süreçleri boyunca müşterileriyle alakadar olmaktadır.

  • Borç Danışma

İş planlaması ve borçların tekrardan yapılandırılması, şirket sermayesinin incelenmesi, maliyet yönetimi gibi planlamalar yapmaktadır.

SmartUp Partners : Web Site Tasarımına Creodive İle Sahip Oldu

Yatırımcı bulmak ve işlerini büyütmek isteyen şirket sahipleri için stratejik süreçleri üstlenen SmartUp Partners, web site tasarımı ile bilinirlik kazanma yolunda mükemmel adımlarla ilerlemektedir. Bu yolda ona eşlik eden Creodive Dijital Medya Ajansı kreatif bir web site arayüzü ve kurumsal kimlik çalışmaları ile firmanın dijital varlıklarını tasarladı. Hem estetik hem de anlaşılabilir bir web tasarım sahibi olan firma hedef kitlesiyle dijital mecralarda tanışmaya başladı. Firmanın logo tasarımı da tıpkı vermiş olduğu hizmetler gibi kreatif ve yenilikçi bir tasarım, firmanın ruhunu yansıtır nitelikte. Mavinin tonlarını kendileriyle bağdaştıran firma, bu renk tonu seçimleriyle güven hissiyatını aşılıyor. Şimdilerde dijital sergisine kavuşan SmartUp Partners, artık müşterilerine daha hızlı ve daha interaktif şekilde ulaşabilecek.

 

 

Leave a Reply

If you want to leave a review, please Login or Register first.

creodive-iletisim-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Telefon
creodive-whatsapp-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Whatsapp
creodive-teklif-olustur-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Teklif Al
kreatif-calismalarimiz-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Projeler