Skip to main content

Life&Beauty Awards: 2023 Yılının 'En İyi Çıkış Yapan Dijital Medya Ajansı' Creodive

Life&Beauty Awards Ödüllerinde bu sene 2023 Yılının ‘En İyi Çıkış Yapan Dijital Medya Ajansı’ Creodive, dijitale dair gerçekleştirdiği hizmetleriyle bir kez daha farkını ortaya koyarak ödüle layık görüldü. 2018 senesinde resmi olarak faaliyetlerine başlayan ve markalaşma süreçlerini tamamlayan Creodive, 2022 yılında da ‘Yılın En İyi Dijital Medya Ajansı Ve Sosyal Medya Ajansı’ seçilmişti. 2.kez ödülle buluşan dijital medya ajansı, ekibiyle beraber ödül gecesine konuk oldu.

creodive odul min

Ödül gecesine ağırlıklı olarak Güzellik Merkezleri, Klinikler ve birçok farklı sektörden marka sahipleri katılım göstererek ödüllerine sahip oldu. Ödül gecesini organize eden Des Medya Grup Yapım Ve Organizasyon Şirketi ‘life&Beauty Awards’ adıyla 4.kez muhteşem bir geceye imza atarak, farklı iş kollarını bir araya getirdi. 20 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen gece, İstanbul Pullman Resort Hotel’de gerçekleşti.

Marka sahiplerine ödüllerini takdim etmek için ünlü manken Özge Ulusoy ve yakışıklı sunucu Mert Palavaroğlu sahnede yerlerini aldı. Bu görkemli geceye iş, sanat, müzik, teknoloji, moda ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Müzik dünyasında trend yaratan isimler arasında ‘Ece Mumay’ , Hünkar Göksu, Cansu Taşkın, Tekir’ şarkılarıyla geceyi renklendirdi. Şık ve görkemli gecede yalnızca Türkiye’den değil, aynı zamanda yurtdışından da ödüle layık görülen isimler oldu. Pullman Hotel, Almanya, Azerbaycan gibi ülkelerden de katılım sağlanan, geniş çaplı bir kitleyi barındıran organizasyona şahitlik etti.

‘En İyi Çıkış Yapan Dijital Medya Ajansı’ Olduk

Dijital Medya Ajansı Creodive, ‘En İyi Çıkış Yapan Dijital Medya Ajansı’ Ajans Başkanı Yunus Doğukan Oğlakcı ve ekibiyle beraber geceye katılım sağladı. Geceye katılım sağlayan ekipte; Art Director Esma Elveren, SEO Uzmanı Yalçın Abacı, Başarılı Dijital Pazarlama Uzmanı Melih Can Çetinyalçın yerlerini aldı. Ajans Başkanı Yunus Doğukan Oğlakcı bu kıymetli ödülü Mert Palavaroğlu tarafından sahneye davet edilerek aldı. Sahnede ise heyecanı ve mutluluğu gözle görülen Yunus Doğukan Oğlakcı, çoğunluğu güzellik sektöründen olan marka sahiplerine yönelerek ‘Sizler müşterilerinizin yüzünü güzelleştirirken, bizler sizin markalarınızı güzelleştiriyoruz.’ sözlerinde bulundu ve geceye damga vurdu.

Creodive 2023 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirdiği Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarım ve Google Adwords Projeleriyle birçok markanın büyümesine öncülük etti. Bünyesindeki markalara 360 derece hizmet veren ‘En İyi Çıkış Yapan Dijital Medya Ajansı’, başarı basamaklarını teker teker çıkarak daha farklı ödüllerle buluşmayı hedefliyor.

Creodive’nin elde ettiği bu prestijli ödül, 2023 yılına dair daha büyük hedeflere ve başarılarına ulaşma yolculuğunu daha da heyecan verici hale getiriyor. Ajansın bugüne kadar sergilediği mükemmel performans, dijital pazarlama dünyasında yer edinmeleri için sağlam bir temel oluşturuyor. Creodive, müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan bir yaklaşım benimsemektedir. Markaların gereksinimlerini anlamak, özgün ve etkili stratejiler oluşturmak, ve bu stratejileri başarıyla uygulamak, ajansın müşterilere sunduğu değeri vurguluyor. Bu, Creodive’nin iş etiği ve profesyonellik anlayışının temelini oluştururken, müşterilerin de uzun vadeli başarılarını garanti altına alıyor.

Creodive’nin hedefleri sadece kendi başarılarıyla sınırlı değil; aynı zamanda müşterilerinin de büyümesini ve gelişmesini desteklemeyi amaçlar. Bu nedenle, 2023 yılında daha fazla markayı başarıya taşımak için çalışmaya devam etmek istiyorlar. ‘En İyi Çıkış Yapan Dijital Medya Ajansı’ Creodive’nin müşteri odaklı yaklaşımı ve uzman ekibi, onları dijital pazarlama dünyasının önde gelen oyuncularından biri haline getiriyor. 2023 ve sonrasında da markaların başarı hikayelerine katkı sağlayarak bu liderliği sürdürmeyi amaçlıyorlar.

Yılın En İyi Çıkış Yapan Dijital Medya Ajansı Creodive ile iletişime geçmek ve çalışmalarına göz atmak için web sayfasını yada sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/creodive/

Fotograf Galeri

Videolar

Leave a Reply

If you want to leave a review, please Login or Register first.

creodive-iletisim-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Telefon
creodive-whatsapp-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Whatsapp
creodive-teklif-olustur-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Teklif Al
kreatif-calismalarimiz-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Projeler