Skip to main content

En Kolay 5 Sosyal Medya Yönetimi Aracı

Sosyal Medya Yönetimi, günümüzde hem hayatımızın bir parçası hem de pazarlama çalışmalarının önemli kanallarından biri olmaktadır. Her platformda bulunması dahilinde herkes için epey dolu bir gündem ve hızla değişen içerik akışı anlamına gelmektedir. Bu nedenle sosyal medya hesaplarımızı yönetmek artık büyük bir uğraş istemektedir. Bu süreçte bu kanalları yönetmek üzere üretilen birçok dijital sosyal medya yönetimi aracı bizleri bu yük altından kaldırmaktadır. İster mobil, ister masaüstü, istersek internet kapsamlı bu yazılımlardan en benimsediğimiz ve sizlere yararlı olacağını düşündüğümüz 5 sosyal medya yönetim aracı şunlardır:

  • HootSuiteen kolay 5 sosyal medya yönetimi araci kopya 1
  • Buffer
  • Sprout Social
  • Zoho Social
  • Sendible          

Severek Kullanacağınız 5 Sosyal Medya Yönetimi Aracı

1.HootSuite 

Tüm sosyal medya içeriklerinizi tek platformdan yönetmenizi sağlayacak bir araçtır. İçerik takviminizi düzenleyebilir, içeriklerinizi o doğrultuda planlayabilir ve bu planlanmış içeriklerinizi yalnızca bir yerde görüntüleyebilirsiniz. Sosyal medya içeriklerinizi bütün haliyle CSV biçiminde planlayarakta yükleyebilirsiniz. Hootsuite adıyla bilinen Chrome uzantısı, internette erişim sağlarken edindiğiniz bir içeriği anında paylaşma ya da sosyal medya takviminize dahil etme avantajı sağlamaktadır.

2.Buffer

Hootsuite’ı andırsada değişik ilgi çekici arayüzü ön plana çıkmaktadır. İşlerini post paylaşımı için Publishing, değerlendirme için Analytics olmak üzere 2 farklı pano sunmaktadır. Publishing kullanarak Facebook, Twitter, Linkedın, Instagram ve Pinterest ’i doğrulayan popüler sosyal medya yönetimi aracı olarak bilinmektedir.

3.Sprout Social

Sosyal medya planlamasından taslak ve raporlama olarak farklı birçok sosyal medya aracını bir platformda toplamaktadır. En belirgin olan özelliklerinden biri, Sprout Social ’ın müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) nitelikleri sağlayan sosyal medya yönetimi aracından biri olmasıdır. Müşterilerinizin kusursuz bir yönetim profiline sahip olması, onlara iyi bir hizmet sunmanıza ve onlarla daha kuvvetli ilişkiler kurmanıza faydalı olacaktır.

4.Zoho Social

İşletmeler ve ajanslar için yararlı araçlardan birisidir. Facebook, Twitter, Linkedın, Google My Business ve Instagram hesaplarınızı yönetebileceğiniz bu araçla postlarınızı planlarken takvim üstünden gün ve saatleri de belirleyerek ekip olarak bütün sosyal medya yönetim sürecini takip edip düzenleme şansını yakalayabilirsiniz. 

5.Sendible

Sendible, rakiplerden ayrılan farklı özelliklere sahip bir sosyal medya yönetimi aracı olarak gündemdedir. Facebook, Twitter, Linkedın, YouTube, Pinterest ve WordPress içinde olmak üzere ortalama 10 sosyal ağ ve blog hizmetiyle aşırı orantılıdır. Sendible ’a kaydettiğiniz tüm sosyal ağlarınızın güncellemelerini sağlamaktadır. Güncellemelerinizi düzenlerken, Flickr ve Google Görsel aramasından yararlanabilir ve profesyonel görsellerinizi tasarlayabilirsiniz.

Leave a Reply

If you want to leave a review, please Login or Register first.

creodive-iletisim-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Telefon
creodive-whatsapp-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Whatsapp
creodive-teklif-olustur-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Teklif Al
kreatif-calismalarimiz-web-tasarim-google-adwords-sosyal-medya-ajansi
Projeler